فیشور سیلانت

فیشور سیلانت

اغلب افرادی که برای درمان مشکلات خود به دندانپزشکی مراجعه کرده‌اند این سؤال را از خود کرده‌اند که آیا نمی‌توان دندان‌ها را با چیزی پوشاند تا از پوسیدگی آن‌ها جلوگیری کرد؟ خوشبختانه متخصصین دندانپزشکی قبلاً به این فکر افتاده‌اند و روشی را ابداع کرده‌اند که بسیار خوب عمل می‌کند. این روش فیشور سیلانت نام دارد و می‌‌تواند از تبدیل شدن جرم‌های دندانی به پوسیدگی جلوگیری کند و بنابراین سلامت دندان و دهان شما را حفظ کند.

سیلانت‌ها برای پوشش دادن و محافظت از نواحی خاصی از دندان‌ها طراحی شده‌اند که غذا به راحتی در آن گیر می‌کند و خارج کردن آن با مسواک و نخ دندان به سختی صورت می‌‌گیرد. در اغلب موارد از سیلانت‌ها برای دندان کودکان استفاده می‌‌شود چرا که آن‌ها از زدن مسواک به طور کامل و صحیح خودداری می‌کنند.

اگر به دنبال راهی برای پیشگیری از بروز پوسیدگی دندان هستید، متخصصین ما در کلینیک دندانپزشکی ویستا انجام سیلانت را به شما توصیه می‌‌کنند. سیلانت‌ها سطح دندان را هموار می‌‌کنند و بنابراین غذا به راحتی درون دندان‌ها گیر نمی‌افتد و باکتری‌ها درون شیارهای آن تجمع پیدا نمی‌کنند و همچنین، تمیز کردن دندان نیز کار بسیار آسانی خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روش‌های پیشگیری از پوسیدگی دندان می‌‌توانید با ما کلینیک تماس بگیرید و یک وقت قبلی جهت مشاوره تعیین کنید.