ویژگی ها و وظایف بهترین دندانپزشک

دندانپزشک عمومی دندانپزشکی است که فرد اغلب به او مراجعه می‌کند. دندانپزشکان عمومی کسانی هستند که با مراقبت کلی از دندان‌ها و لثه‌ها به شخص کمک می‌کنند. این که سالی 2 بار یا هر 6 ماه یکبار به دندان پزشک عمومی مراجعه کنید ایده‌ی خوبی است. این امر به دندانپزشکان این امکان را می‌دهد که دندان‌ها و لثه‌های شما را بررسی کنند و هر گونه مشکلی را که ممکن است لازم باشد از آن مراقبت شود، پیدا ‌کنند.

شیوه‌های دندانپزشکی عمومی در طول سالها تغییر کرده است. دندانپزشک عمومی با تمام مشکلاتی که فرد با دندان‌ها و لثه خود دارد سر و کار دارد. دندانپزشک سال‌های زیادی به مدرسه رفته است و برای یادگیری مهارت در طب اقامت پزشک در بیمارستان برای کسب تخصص کار کرده است. دندانپزشک برای آموختن چیزهایی که برای کمک به حفظ سلامت دهان و دندان افراد مورد نیاز است وقت گذاشته است. آنها برای ارائه‌ی بهترین مراقبت ممکن به بیماران آموزش‌های اضافی دیده‌اند.

دندانپزشک عمومی چه کاری انجام می‌دهد؟


برای افراد مهم است که بدانند دندانپزشک عمومی چه کاری برای آنها انجام می‌دهد، بنابراین می‌دانند چه زمانی باید به پزشک عمومی مراجعه کنند و چه زمانی نیاز به مراجعه به دندانپزشک متخصص دارند. هنگام مراجعه به دندانپزشک عمومی می‌توانید از او انتظار داشته باشید که چندین کار برای شما انجام دهد از جمله:

  • سلامت دندان‌ها و لثه‌ها را ارزیابی کند- این کار را می‌توان از طریق معاینه‌ی چشمی و از طریق سایر آزمایش‌ها انجام داد.
  • اشعه‌ ایکس دندان‌ها- این کار می‌تواند هر گونه ناهنجاری‌هایی را که ممکن است در دندان‌ها و لثه‌ها ایجاد شوند، مشخص کند.
  • انجام روش‌های جزئی- اگر یک حفره در دندان یافت شود، یک دندانپزشک عمومی برای اصلاح آن واجد شرایط است. هر چه زودتر حفره کشف شود، ساده تر اصلاح می‌شود.
  • انجام روش‌های پیچیده‌تر- هنگامی که حفره بیش از حد گسترش یافته است، ممکن است برای اصلاح آن روش‌های وسیع‌تری لازم باشد. دندانپزشکان عمومی می‌تواند برای کمک به اصلاح مشکلات جدی‌تر عصب کشی انجام دهد و روکش بگذارد.
  • جرم گیری- یکی از مهم‌ترین کارهایی که دندانپزشک عمومی انجام می‌دهد جرم گیری دندان‌ها و لثه‌ها است. دندانپزشک عمومی می‌تواند باکتری‌ها و دیگر مشکلاتی که علیرغم مسواک زدن و نخ دندان کشیدن منظم رخ می‌دهند را برطرف کنند. آنها همچنین یک درمان فلورایدی را ارائه می‌دهند که دندان‌ها را بیشتر محافظت می‌کند.
  • ارجاع بیماران به متخصصین- یک دندانپزشک عمومی خوب محدودیت‌های خود را می‌داند. دندانپزشکان عمومی قادر به ارزیابی وضعیت بیمار خواهند بود و می‌دانند چه زمانی بیمار نیاز به مراقبت بیشتری نسبت به آنچه آنها می‌توانند ارائه دهند دارد. هنگامی که یک دندانپزشک عمومی یک بیمار را می‌بیند که نیاز به مراقبت‌های اضافی دارد، باید بیمار را به یک متخصص دندان ارجاع دهد. دندان پزشک عمومی باید یا نباید یک پزشک خاص را پیشنهاد کند، اما باید بتواند به شخص بگوید که چه نوع متخصصی برای بیمار مورد نیاز است.

انواع متخصصین دندانپزشکی


چندین نوع دندانپزشک برای نیازهای مراقبتی دندانی خاص وجود دارد. در اینجا برخی از انواع متخصصین دندانپزشکی آورده شده و همچنین ذکر شده که دقیقا چه کاری انجام می‌دهند.

دندانپزشکی اطفال

دندانپزشک کودکان یک متخصص در زمینه دندانپزشکی است که منحصرا با مراقبت‌های بهداشتی دهان و دندان کودک، از کودکی تا نوجوانی. سر و کار دارد. دندانپزشکان اطفال در هدایت کودکان و نوجوانان از طریق رشد و پیشرفت دندانهایشان، اغلب با پزشک متخصص اطفال، پزشکان خانواده و سایر متخصصان دندانپزشکی در ارائه مراقبت‌های پزشکی و دندان پزشکی جامع به طور نزدیک کار می‌کنند.

اندودنتیست یا متخصص درمان ریشه

اندودنتیست‌ها برای انجام عصب کشی تحت آموزش ویژه‌ای قرار گرفته‌اند. این شاخه‌ی خاص دندانپزشکی مربوط به مورفولوژی، فیزیولوژی و آسیب شناسی پالپ دندان‌های انسان و بافت‌های پری رادیکولار است که شامل پیشگیری و درمان بیماری‌ها و آسیب‌های پالپ و عارضه‌های مرتبط با آن می‌شود.

جراح دهان، فک و صورت

جراحان دهان، فک و صورت در واقع جراحان ارتوپدی صورت هستند که مسئول درمان انواع مختلف مشکلات دندانی هستند، از جمله حذف دندان‌های آسیب دیده و جراحی بازسازی صورت. این تخصص دندان همچنین شامل تشخیص و درمان بیماری‌ها، جراحات و نقص‌هایی است که جنبه‌های عملکردی و زیبایی بافت‌های سخت و نرم در ناحیه دهان و فک و صورت را شامل می‌شود.

ارتودنتیست یا متخصص ارتودنسی

متخصصین ارتودنسی دندانپزشکان آموزش دیده‌ی ویژه‌ای هستند که در توسعه، پیشگیری و اصلاح بی‌نظمی دندانها، بایت و فک‌‌ها، تخصص دارند. ارتودنتیست‌ها همچنین در زمینه ناهنجاری‌های صورت و اختلالات فک آموزش‌های تخصصی دارند.

پریودنتیست یا متخصص لثه

پریودنتیست‌ها مسئول مراقبت و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با لثه، بازسازی استخوان هدایت شده و ایمپلنت‌های دندانی هستند. این تخصص دندانپزشکی است که شامل پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری‌های بافت حمایت کننده و اطراف دندان‌ها و یا جایگزین آنها و حفظ سلامت، عملکرد و زیبایی این ساختارها و بافت‌ها است.

متخصص پروتزهای دندانی و ایمپلنت

متخصص پروترهای دندانی و ایمپلنت، متخصص دندانپزشکی است که تحت آموزش و گواهینامه‌های اضافی در زمینه‌ی ترمیم و جایگزینی دندان‌های شکسته با روکش ، بریج‌ها یا دندان‌های مصنوعی متحرک، قرار گرفته است. این شاخه‌ای از دندانپزشکی است که همچنین در درک پویایی لبخند، حفظ دهان سالم و ایجاد جایگزینی دندان تخصص یافته است. علاوه بر این، متخصصین پروتزهای دندانی و ایمپلنت همچنین دارای آموزش تخصصی در موارد زیر نیز می‌باشند:

  • بازسازی پس از سرطان دهان
  • مشکلات مفصلی فک (به عنوان مثال، اﺧﺘﻼﻻت ﻣﻔﺼﻞ ﮔﯿﺠﮕﺎﻫﯽ ﻓﮑﯽ)
  • آسیب‌های جراحتی دهان
  • خروپف و اختلالات خواب

عواملی که باید هنگام انتخاب دندان پزشک در نظر بگیرید


هنگامی که موقع انتخاب دندانپزشک جدید است، مواردی وجود دارند که باید در نظر گرفته شوند. عوامل مختلفی وجود دارد که هنگام انتخاب دندان پزشک باید در نظر گرفته شوند.

آموزش

یک دندانپزشک خوب باید میزان زیادی آموزش و تجربیات بالینی که دندان پزشک آینده باید داشته باشد را بخصوص با توجه به روشهای تخصص جستجو کند. به عنوان مثال، تمام دندانپزشکان در انجام مجموعه‌ی کامل از روش‌های زیبایی و یا روش‌های ترمیم آموزش ندیده‌اند و در واقع می‌توانند موارد خاص را به همکاران خود ارجاع کنند.

درمان‌های ارائه شده

تمام دندانپزشکان خدمات یکسانی را ارائه نمی‌کنند. اگر به دنبال یک درمان یا برند محصول خاصی هستید، باید مطمئن شوید که متخصص مورد نظر آن را ارائه می‌کند. به عنوان مثال، شما ممکن است تبلیغاتی برای اینویزیلاین دیده باشید و علاقه‌مند به این روش باشید. اگر چه دندانپزشک شما ممکن است بریس‌های مرئی را با عملکرد و کیفیت مشابه اینویزیلاین ارئه دهد ممکن است به طور خاص گواهی ارائه اینویزیلاین را نداشته باشد. اگر این موضوع برای شما مهم است، این چیزی است که باید در طول جستجوی خود در نظر بگیرید.

مراقبت اضطراری

شرایط اضطراری دندانی رخ می‌دهد. ضربه به دهان و ترمیم‌های آسیب دیده می‌تواند در هر زمان رخ دهند. بنابراین مهم است که بدانید دندانپزشک چه نوع چاره‌ای در مورد چنین شرایط اضطراری ارائه می‌دهد. بنابراین مهم است که بدانید دنپزشک در چنین شرایط اضطراری چه نوع درمانی را ارائه می‌کند. برای مثال، برخی دندانپزشکان جلسات انعطاف پذیری را ارائه می‌کنند، در حالی که سایر متخصصین ممکن است انعطاف پذیری محدودی داشته باشند.

تکنولوژی‌های دندانپزشکی

برخی از دندانپزشکان مردد هستند که زمان و پول را برای خرید تجهیزات جدید مانند لیزرهای دندانی، ماشین‌های CAD / CAM و غیره سرمایه گذاری کنند. اگر چه این تکنولوژی‌ها لزوما نتایج درمان را بهبود نمی‌بخشد، اما می‌تواند بر روی جنبه‌های تجربه درمان مانند تعداد صندلی یا تعداد مراجعین مورد نیاز برای یک روش تاثیر بگذارد.

به خاطر داشته باشید که متخصصی که فن‌آوری‌های پیشرفته‌ای را ارائه می‌کند ممکن است بیشتر از یک دندانپزشک که در درمان‌های سنتی تخصص دارد هزینه داشته باشد.

راحتی بیمار

اضطراب دندانپزشکی به حدی شایع است که بسیاری از دندانپزشکان خدمات متعددی را برای راحتی بیمار ارائه می‌کنند. پیش دارو و اکسید نیتروژن نمونه‌های نسبتاً بارزی هستند، اما برخی دندانپزشکان هدفون، ماساژ، آروماتراپی و غیره را برای آرامش بیشتر در اختیار بیمار قرار می‌دهند.

قبل و بعد

اکثر دندانپزشکان گالری‌هایی از بیماران گذشته را نگهداری می‌کنند که حاوی تصاویر قبل و بعد از درمان دندان‌هایشان است. این امر می‌تواند هنگام ارزیابی کیفیت کاری که می‌توانید از دندانپزشک انتظار داشته باشید بسیار مفید باشد. اگر نیازهای شما زیبایی است، حتی می‌تواند هنگام ارزیابی تمام گزینه‌های زیبایی از جمله سفیدی دندان، ونیرهای پرسلین و غیره، مفیدتر باشد.

يزداني رامش


نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  22701771

آدرس تهران، خيابان دربند خيابان احمد زماني (خليلي) كوچه ستاره پلاك 4

 سهرابي مريم


نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  22238996

آدرس تهران، خيابان شريعتي بالاتر از پل رومي کوچه سينا ساختمان 1729 واحد 5

محمدي فرهاد


نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  44206000

آدرس تهران، خيابان ستارخان بعدار پل پلاك 477

 اولياء سيد رضا


نوع تخصص: عمومی

تلفن تماس:  22229782

آدرس تهران، ميرداماد بعداز پمپ بنزين نبش شمس تبريزي جنوبي ساختمان ماري کوري پلاک 164 طبقه سوم

 قريشي سعيد


نوع تخصص:متخصص ارتودنسی

تلفن تماس:  22073785

آدرس تهران، سعادت آباد ميدان فرهنگ ابتداي بلوار 24 متري پلاک 11 واحد 2

درمانگاه شبانه روزی دکتر معین


نوع تخصص: دندانپزشکی

تلفن تماس:  ۸۸۹۷۸۹۶۶

آدرستهران، میدان فاطمی – نبش خ چهلستون – پلاک ۵ – طبقه اول

کلینیک دندانپزشکی مهران رویین تن


نوع تخصص: جراحی لثه و ایمپلنت

تلفن تماس: 88277639

آدرس: تهران ، بزرگراه جلال آل احمد - نرسیده به سه راه شهرآرا - ساختمان 155 - طبقه همکف

 کلینیک دکتر منتظری


نوع تخصص: دندانپزشکی عمومی

تلفن تماس:  88534290

آدرستهران ، خ شهید مطهری - ابتدای خیابان میرعماد - ساختمان شماره 1 - طبقه دوم

 مرکز دندانپزشکی علیرضا ملک نیا


نوع تخصص: ارتودنسی، جراحی، درمان ریشه

تلفن تماس:  88774109

آدرستهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ونک، نبش کوچه هجدهم، پلاک 1313

کلینیک تخصصی دندانپزشکی رامیار طب


نوع تخصص: اورژانس رفع تمامی مشکلات دهان و دندان

تلفن تماس:  44755675 - 44755676

آدرستهران ، انتهای اتوبان همت غرب، شهرک گلستان، بلوار کاج، خیابان بنفشه نهم، پلاک 74

 کلینیک دندانپزشکی دکتر عماد رفعتیان


نوع تخصص: دندانپزشکی اطفال - جرم گیری

تلفن تماس:  44135231

آدرستهران ، میدان المپیک خیابان 27 ( خ اداره برق ) پلاک 17 طبقه اول

دکتر شاهرخ یگانه


نوع تخصص: دندانپزشک

آدرس ها و شماره تماستهران، کلینیک آیت الله کاشانی-از غرب به شرق نرسیده به اتوبان ستاری ، نبش خیابان ورزی شمالی ، کوچه یک شرقی ، ساختمان مینیاتور ، طبقه سه ، واحد 9 و 10  شماره تماس : 44155090- 44154090

تهران، الهیه میدان تختی نبش هفدهم تختی پلاک 8 (ساختمان رز)واحد 204 - شماره تماس: 22392365-22392365

تهران، سهروردی شمالی ، پایین تر از میدان پالیزی ، خیابان توپچی ، پلاک 42 ، طبقه یک ، واحد 11 - شماره تماس: 88516675- 88765411

 کلینیک دکتر مهسا فربد


نوع تخصص: دندانپزشکی

تلفن تماس:  ۸۸۷۳۵۷۲۰

آدرستهران، ابتداي سهروردي شمالي ضلع جنوب غربي پل سيد خندان خيابان برازنده پلاك ٣٢ واحد ٢٤

 کلینیک دکتر نوید رونده


نوع تخصص: دندانپزشکی کودکان و نوجوانان ارتودنسی پیشگیری

تلفن تماس:  ۸۸۷۱۵۵۳۶

آدرس تهران، ولیعصر – نرسیده به پارک ساعی – روبروی هتل سیمرغ – پلاک ۱۰۱۸

درمانگاه کشاورز


نوع تخصص: اطفال،ارتودنسی،اندو و …

تلفن تماس:  ۶۶۴۳۳۴۴۴

آدرس تهران، انتهای بلوار کشاورز – بعد از جمالزاده – قطعه دوم شمالی -شماره ۲/۱۵۱

کلینیک سیاوش خبازپور


نوع تخصص: دندانپزشکی

تلفن تماس: ۷۷۴۳۶۵۴۰

آدرستهران، خ پیروزی – نبش خ پرستار – ساختمان پارس

دکتر حسن صالحی


نوع تخصص: ارتودنسی

تلفن تماس:  02126110052 - 02126110053

آدرستهران،  فرمانیه - جنب باشگاه فرمانیه - ساختمان پزشکان ۲۴۱ - طبقه سوم واحد شماره ۱۱

دکتر اسماعیلی منش


نوع تخصص: جراح ، دندانپزشک زیبایی و ایمپلنتولوژیست

تلفن تماس:  02122027998  - 09371792344

آدرستهران،زعفرانيه،مقدس اردبيلي،نبش خيابان (ب)،پ١٥٨،ط٢،واحد٢٠٦

دکتر رضا قدیمی


نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  ۴۴۰۸۳۶۳۶

آدرستهران،خ آیت ا… کاشانی – روبروی شهرداری منطقه پنج – مجتمع البرز

دکتر فرید عباسی


نوع تخصص: دندانپزشک متخصص بیماریهای دهان

تلفن تماس:  ۵۵۵۳۷۵۱۹

آدرستهران، هفت تیر – خ بهار شیرازی – مجتمع امین

دکتر فیروزه معراج محمدی


نوع تخصص: دندانپزشک عمومی – صرفاً اطفال

تلفن تماس:  ۸۸۵۱۵۹۹۵

آدرستهران، خ استاد مطهری – خ میر عماد – ابتدای کوچه دهم – پلاک ۱۶ – ساختمان ماه تیسا – واحد ۱۳

دکتر قاسم رنجبر


نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  ۴۴۴۰۰۶۳۶

آدرستهران،،پونک – بلوار سردار جنگل – خ بهار شرقی – خ فجر ۲ – پلاک ۳۲ – طبقه اول

دکتر محسن معصومی


نوع تخصص: دندانپزشک متخصص ارتودنسی

تلفن تماس:  ۶۶۵۶۴۸۵۴

آدرستهران، م انقلاب – خ دکتر قریب – تقاطع خ فرصت شیرازی – پلاک ۱۱۷ – طبقه پنجم

دکتر محمد جواد خسرو پور


نوع تخصص: دندانپزشک متخصص ارتودنسی

تلفن تماس:  ۸۸۰۸۵۹۸۶

آدرستهران، خ گلبرگ غربی -روبروی ۱۶متری اول مجیدیه – ساختمان سحر-پ۳۸۸-ط اول آدرس ۲: شهرک غرب – خ پونک – خ باختری – شماره ۲۱

دکتر محمد حسن صمیمی


نوع تخصص: دندانپزشک متخصص جراحی دهان ، فک و زیبایی صورت

تلفن تماس:  ۶۶۴۳۸۷۱۵

آدرستهران، بلوار کشاورز – روبروی بیمارستان امام خمینی – پلاک ۴۲۴

دکتر محمد رضا اکبرنیا


نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  ۸۸۶۸۳۳۱۰

آدرستهران، سعادت آباد – چهارراه قدس – داروخانه ستاره – طبقه سوم

دکتر محمد علی مناقب


نوع تخصص: دندانپزشک متخصص ارتودنسی

تلفن تماس:  ۸۸۵۵۰۵۲۲

آدرستهران، خ ولیعصر – بالاتر از عباس آباد – کوی دلبسته – شماره ۱۱

دکتر ملیحه حدیدی


نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  ۳۳۳۵۴۹۱۴-۳۳۳۰۳۵۹۶

آدرستهران، خ پیروزی- چهارصد دستگاه -ابتدای خ بایزید بسطامی – بالای داروخانه شبانه روزی شرق تهران – پلاک ۶ -طبقه دوم

دکتر نازنین خضرائی


نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  ۲۲۲۵۵۹۹۳

آدرستهران، خ ظفر بین نفت و مدرس – پلاک ۱۷۷ – طبقه اول-تلفن ۲۲۲۵۵۹۹۳ آدرس ۲ : خ آذربایجان- بین خوش و رودکی – روبروی بانک ملی – پلاک ۶۹۰

دکتر میترا عیسایی


نوع تخصص: متخصص پروتزهای دندانی و ایمپلنت

تلفن تماس:  ۲۲۷۶۱۵۹۹

آدرستهران، پاسداران – مقابل پمپ بنزین – نبش گلستان نهم – ساختمان پرنس – پلاک ۳۵۷ – طبقه سوم

دکتر وحید رضا گودرزی نژاد


نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  ۴-۸۸۳۳۵۲۶۳

آدرستهران، خ کارگر شمالی – روبروی دانشکده اقتصاد – نبش خیابان دوم – پلاک ۴۶۷ – طبقه همکف

دکتر ابوالفضل هاشم


نوع تخصص: دندانپزشک متخصص ارتودنسی

تلفن تماس:  ۸۸۵۵۵۰۲۳

آدرستهران، خ یوسف آباد – خ فتحی شقاقی – پلاک ۳۱ – واحد ۶

دکتر آرش پیامی


نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  ۴۴۲۱۶۷۸۰

آدرستهران، خ ستارخان – نرسیده به فلکه دوم صادقیه – روبروی تعمیرگاه سایپا – پلاک ۱۰۳۴-طبقه اول

دکتر بهاره عشقی


نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  ۷۲۰۷۹۴۶۹

آدرستهران، م رسالت – خ فرجام – نرسیده به چهارراه خاور – ساختمان پزشکان ۱۱۷ –

دکتر وحید طالبی


نوع تخصص: دندانپزشک متخصص ارتودنسی

تلفن تماس:  ۲۲۲۶۲۹۸۶

آدرستهران، خ شریعتی – بین میرداماد و ظفر – نبش خ مینا

دکترپرستو فروغی


نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  ۴۴۶۶۶۱۵۷

آدرستهران، شهرک اکباتان – بلوار اصلی – ساختمان نگین – واحد ۳

دکترحسین فدائی


نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  ۶۶۴۲۷۶۷۷

آدرستهران، خیابان جمالزاده شمالی – نبش بلوار کشاورز – پلاک ۲۹۴ – طبقه دوم آدرس ۲ : خ ستارخان – خ کوثر ۲ – پلاک۱ ( ساختمان دلگشا) – طبقه اول

دکترحمید آهنگری


نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  ۲۲۸۶۴۳۸۱

آدرستهران، خ خواجه عبدا… انصاری – روبروی خ ۱۳ – ساختمان اختر – پلاک ۱۵۱

دکترسلیمان کهن صدق


نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  ۶۶۹۲۳۱۸۶

آدرستهران، بلوار کشاورز غربی – بین کارگر و جمالزاده – پلاک ۳۲۲

دکترسید علیرضا تقدس


نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  ۱۰۰۸۶۵۴۰ – ۱۰۰۸۶۱۵۸

آدرستهران، بزرگراه جلال آل احمد – غرب پل گیشا – بالای داروخانه شبانه روزی جلال آل احمد – شماره ۱۱۱ – واحد ۳

دکترفرزانه حسینی نسب


نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  ۸۸۸۸۷۱۵۳

آدرستهران، خ ولیعصر – بالاتر از میدان ونک – خ والی نژاد – پلاک ۱/۱۹ – طبقه چهارم

دکترفرشاد شیدفر


نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  ۱۰۰۸۸۰۲۸

آدرستهران، جلال آل احمد بعد از پل گیشا-جنب داروخانه-پلاک ۱۰۹-واحد۳

دکترکیوان شکوفان


نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  ۴۴۳۰۴۰۳۰

آدرس تهران،زیبا شهر شهران- نبش کوی مطهری – ساختمان شایق – آپارتمان ۶

دکترمجید عرب منش


نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  ۲۲۲۵۵۹۹۳

آدرستهران، خ ظفر بین نفت و مدرس – پلاک ۱۷۷ – طبقه اول -تلفن ۲۲۲۵۵۹۹۳ آدرس ۲ : خ آذربایجان- بین خوش و رودکی – روبروی بانک ملی – پلاک ۶۹۰ –

 دکترمجید کاتب نیا


نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  ۷۷۷۰۳۹۸۷

آدرس تهران،  بین فلکه اول و دوم تهرانپارس – روبروی قنادی بلوط – ابتدای ۱۸۲ شرقی – پلاک ۱۱۴ جدید

دکترمحمود راجی پور


نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  ۸۸۸۳۲۴۳۹

آدرس تهران،  خ استاد مطهری – تقاطع خ مفتح – ساختمان پزشکان ۲۳۰- طبقه اول – واحد ۱۳

 دکترمحمد رضا شاهمرادی


نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  ۳۳۸۸۶۱۵۴

آدرس تهران،  اتوبان بعثت – کیانشهر – کوی تامین اجتماعی – بلوک ۴ H – واحد ۱۹

 دکتر مریم مهدی نژاد


نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  ۴-۶۶۴۳۴۴۰۳

آدرس تهران،  م انقلاب-خ کارگر شمالی-نبش چها راه نصرت-ساختمان پزشکان ایران زمین آدرس ۲: خ کارگر جنوبی- نبش خ روانمهر- مجتمع پزشکی زاهدیبه این پست امتیاز دهید.