کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان

باندینگ دندان یک روش سریع و غیرتهاجمی برای بهبودی ظاهر لبخند شماست. برای باندینگ دندان از رزین کامپوزیت استفاده می‌شود، همان ماده‌ای که برای پر کردن دندان از آن استفاده می‌کنیم و با اضافه کردن آن به ساختار دندان، شکل آن را تغییر داده و یا دندان را ترمیم می‌کنیم. رزین کامپوزیت در رنگ‌های مختلفی وجود دارد و می‌توان از رنگ مطابق با رنگ دندان استفاده کرد. کامپوزیت بسیار مقاوم بوده و تا سال‌ها ماندگاری خواهد داشت به‌جز در مواردی که پوسیدگی ثانویه اتفاق افتاده و یا فرد به دندان‌قروچه مبتلا باشد.

اگر بین دندان‌های شما فاصله وجود داشته و یا تکه‌ای از آن‌ها کنده شده است، می‌توانید از باندینگ کامپوزیت دندان برای درمان آن استفاده کنید. از کامپوزیت دندان برای ترمیم ترک خوردگی، بهبود رنگ، رفع فاصله بین دندان و … بهره گرفته می شود.با وجود اینکه باندینگ کامپوزیت دندان نمی‌تواند تمامی مشکلات مربوط به زیبایی را رفع کند، ولی به ما کمک می‌کند تا بدون نیاز به برداشتن بافت‌های سالم دندان، درمان آن را در یک جلسه‌ی درمانی کامل کنیم. به همین دلیل، این روش نسبت به دیگر روش‌های دندانپزشکی زیبایی بیشتر موردتوجه قرار گرفته است.

اگر تکه‌ای از دندان‌های جلوی شما جدا شده باشد، خواهید دانست که یک عیب کوچک چگونه می‌تواند لبخند شما را تحت تأثیر قرار دهد. خوشبختانه دندان‌پزشکان می‌توانند دندان‌های لب پر شده را درمان کرده و لبخند زیبای شما را با استفاده از روش مؤثر و سریع باندینگ دندان بازگردانند. متخصصین ما در کلینیک دندانپزشکی ویستا می‌توانند بهترین روش و بهترین مواد را برای درمان موقعیت شما پیشنهاد دهند.

برای دریافت مشاوره از متخصصین ما می‌توانید با شماره تلفن‌ تماس حاصل فرمایید.