ترمیم دندان شیری

ترمیم دندان شیری

ترمیم دندان شیری

ترمیم دندان‌های ابتدایی بسیار مهم است. این کار روند خرابی و پوسیدگی را متوقف می‌کند. خراب شدن دندان ناشی از پوسیدگی می‌تواند سریع باشد و و منجر به از دست دادن زودهنگام دندان‌ های شیری شود. متعاقبا، از دست دادن زودهنگام دندان می‌تواند با رشد طبیعی فک و استخوان تداخل پیدا کند و منجر به مشکلات جویدن، موقعیت نامناسب دندان‌های دائمی و کمبود فضا شود. علاوه بر این در صورتی که پوسیدگی بر روی دندان دائمی گسترش پیدا کند، می‌تواند باعث عفونت دندان دائمی شود. دندان ‌های شیری را می‌توان با پر کردن، عصب‌کشی و یا استفاده از روکش ترمیم کرد، که در موارد شدید این درمان‌ها موثر نیست و دندان باید کشیده شود.

دندان‌های ابتدایی معمولا بیشتر با عنوان دندان شیری شناخته می‌شوند. دندان‌های شیری قسمت بزرگی از دهان فرزند شما را تا سن 6 تا 12 سالگی تشکیل می‌دهند. از آنجا که این دندان‌‌ها موقت هستند، بسیاری از والدین توجه زیادی به درست کردن و ترمیم آنها نمی‌کنند. این دندان‌ها برای سلامت دهان و دندان در زمان حال و آینده، اهمیت دارند. داشتن لبخندی زیبا نه تنها از نظر زیبایی خوشایند است بلکه دندان‌های سالم به کودک امکان جویدن و صحبت کردن بطور مناسب را می‌دهند. یک خصوصیت کلیدی دندان‌های شیری این است که باعث می‌شوند دندان‌های دائمی در محل مناسبی از لثه‌ها بیرون بیایند. متخصصین ما درمان‌های مختلف از جمله پر کردن و عصب کشی را برای ترمیم دندان‌های کودک شما انجام می‌دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی ترمیم و کشیدن دندان‌های شیری و یا رزرو نوبت می‌توانید با شماره های کلینیک تماس حاصل فرمایید.